Cyclo-cross

    
HISTORY VELDRIJDEN (B)2002VRT + stukje nos1.29
25 jaar SUPERPRESTIGE (B)2007inclusief statistieken3.30(2 DVD)
DE FLANDRIENS VAN HET VELD(B)20126 afleveringen met michel wuyts5 uur(3 DVDS)
DE VLAEMINCK/DE VLAEMINCK(B)2000terugblik carrieres Eric en Roger1.04
SVEN NIJS & BART WELLENS (B)*2014carrieres,oa 96-98 portretten20002.08
ROLAND LIBOTON,special (B)2015terugblik carriere, en 10 x BK2.03
Superprestige slotshow (B)2016Middelkerke1.01(tot1.53)
Merci Sven/Afscheid Oostmalle (B)*2016SVEN NIJS52+(tot.1.53)
SVEN NIJS, film (B)*2016Mijn laatste jaar1.36
NIELS ALBERT ,docu (B)*2015kroost45(totaal 1.45)
WOUT V.AERT,portret (B)*2016hoogvliegers31(totaal 1.45)
SVEN NIJS, portret (B)*2017hoogvliegers(1/1 gp.s.nijs)29(totaal 1.45)
KROONPRINSEN,docu (B)*2017wout/mathieu/sweeck/eli2.31(2 DVD)
WELLENS & WEE,1ste jaar (B)2004docu, totaal 4 DVD's 6 uur 40
WELLENS & WEE, 2e jaar (B)2005docu, totaal 3 DVDs10 uur
ALLEZ ZIMBABWE,1ste jaar (NL)2005docu-R.de Vlaminck,niet volledig4 uur 32(3 DVDS)
ALLEZ ZIMBABWE,2ejaar (NL)2005docu-R.de Vlaminck,compleet6 uur 33(4 DVDS)
ALLEZ ZIMBABWE,3e jaar (NL)2005docu-R.de Vlaminck,compleet8 uur 20(5 DVDS)
ALLEZ ZIMBABWE,4e jaar (NL)2005docu-R.de Vlaminck,compleet8 uur 48(5 DVDS)
seizoen 1980/1981 divers/Nk-Wk (NL/B)1981liboton/stamsnijder/thaler53(+81/82=1.14=2.07)
seizoen 1981/1982 divers/Nk/Wk (NL/B)1982liboton/stamsnijder/r.de vlaminck1.14(+80/81=57=2.07)
seizoen 1982/1983 divers/Nk (NL/B)1983liboton/stamsnijder/groenendaal57(+83/84=1.15=2.12)
seizoen 1983/1984 divers/Nk/Wk (NL/B)1984liboton/av.dpoel/h.stamsnijder1.15(82/83=57=2.12)
seizoen 1984/1985 divers/NKs/Wk(NL-B)1985kp.thaler/liboton/stamsnijder1.19(+38=totaal 1.57)
1985 WK Munchen (B)1985KP.thaler/M.Kluge38(+1.19=totaal 1.57)
seizoen 1985/1986 divers/NKs/Wk(NL-B)1986liboton/stamsnijder/m.hendriks1.24(+23=totaal 1.47)
1986 WK LEMBEEK (B-D)1986A. Zweifel/V. di Tano23(+1.24=totaal 1.47)
WK'S 1984 t/m 1989 (B-NL-D)*liboton,thaler, richard1.40
V3/seizoen 1986/87 div.cross (B/NL/D) 1987super prest. + nat. Kamp.35
V3/WK MLADA BOLESLAV, amat. (D) 1987M. KLUGE4
V3/WK MLADA BOLESLAV, profs (D)1987KP. THALER4
V3/seizoen 1987/88 div.cross (NL/B) 1988super prest. + nat. Kamp.31
V3/WK HAGENDORF(ch) ama. (B) 1988C. CAMRDA16
V3/WK HAGENDORF(ch),profs (NL/B)1988P. RICHARD17
WK HAGENDORF .profs (B)*1988P. RICHARD1.31
WK HAGENDORF.amateurs (B)*1988C. CAMRDA1.32
WK PONTCHATEAU profs (B)*1989D. DE BIE (+ extra De Bie)1.11(+14)
V4/seizoen 1988/89 div.cross (NL/B) 1989super prest. 27
V4/WK PONTCHATEAU, amat/jun. (NL) 1989O. GLAYZA(r.groenendaal)30
V4/WK PONTCHATEAU profs (NL)1989D. DE BIE26
V5/seizoen 1989/90 div.cross (B/NL) 1990super prest. + nat. Kamp.47
V5/WK GETXO amat. + jun. (NL)1990A. BUSSER17
V5/WK GETXO, profs (B/NL)1990H. BAARS51
V6/seizoen 1990/91 div.cross 1991super prest. + nat. Kamp.1.02
V7/seizoen 1991/92 div.cross 1992super prest. + nat. Kamp.44
WK GIETEN .profs + amat/jun(NL) 1991R.SIMUNEK/t.frischknecht/o.lukec50+33+9
WK LEEDS.profs (B)*1992M.KLUGE1.20
WK LEEDS .amateurs (B)*1992D. PONTONI(onvolledig)1.00
WK LEEDS .profs (B)1992M. KLUGE16(totaal 1.02)
WK CORVA.Amateurs (UK)1993H.DJERNIS43(totaal 1.02)
WK CORVA.Profs (B)*1993D. ARNOULD3(totaal 1.02)
WK CORVA .Profs (B)*1993D. ARNOULD1.30
WK CORVA .Amat./Jun. (B/USA)*1993H.DJERNIS/K.Ausbuher1.20(+3)
WK KOKSIJDE (B)*1994P. HERRIJGERS1.49
WK KOKSIJDE (B)*1994G.GOMMERS1.06
WK ESCHENBACH .elite/jun (B)1995D. RUNKEL (z.mlynar)1.17(+2)
WK ESCHENBACH .junioren (B)*1995Z. MLYNAR46
EK ESCHENBACH.beloften (B)*1995J. POSPOSIL(g??n WK)1.08
WK MONTREUIL .elite (B)1996A. VD. POEL(kort belofte)1.54
WK MONTREUIL .beloften (B)*1996M. MARTINEZ58
WK MUNCHEN, Elite (B) 1997D.PONTONI1.23
WK MUNCHEN, -23,beloften (B) 1997S. NIJS1.19
WK MIDDELFART(Dan) elite (B) 1998M. DE CLERCQ1.42
WK Middelfart-(-23) (+ junioren (B) 1998S. NIJS (m.baumgartner)1.14(+41)
WK POPRAD(SVK)(+Junioren) (B)1999M. DE CLERCQ(m.kelly)1.19(+50)
WK ST.MICHIELSGESTEL. Elite (B) 2000R. GROENENDAAL1.38
WK ST.MICHIELSGESTEL.beloften(B) 2000B. WELLENS(seizoensoverz. vrt)1.12(+ 51=1dvd)
WK TABOR .Elite (+ nabeschouw.)(B) 2001E. VERVECKEN1.54
WK ZOLDER- elite (B)2002M. DE CLERCQ1.01(+wk1994-15 min)
WK ZOLDER .junioren (B)*2002K. PAUWELS 1.30
WK MONOPOLI-elite + kort overige(B)*2003B. WELLENS1.38+17
WK MONOPOLI-elite + dames(NL/B)2003B. WELLENS/D.VD.BRAND1.11/55
WK MONOPOLI-Beloften+ jun. (B)2003E.FRANZOI/L.BOOM1.03/57
WK PONTCHATEAU,elite (B)* 2004B. WELLENS2.08
WK PONTCHATEAU,dames (B) 2004L.LEBOUCHER59(+50=1dvd)
WK PONTCHATEAU,elite (Euro) 2004B. WELLENS50(+59=1dvd)
WK ST.WENDEL (+ nabesch) (B)2005S. NIJS1.32
WK ST. WENDEL .Junioren (B)*2005D. MALACARNE56
WK ZEDDAM (+ nabeschouw.) (B)2006E. VERVECKEN1.33
WK ZEDDAM (dames) (B)2006M. VOS55
WK HOOGLEDE .beloften/junioren(B) 2007L. BOOM(y.adams)50(+45)
WK HOOGLEDE. Dames 2007M. SALVETAT50
WK HOOGLEDE. Elite (+nabes.)(B)2007E. VERVECKEN1.52
WK TREVISO .Beloften (B) 2008N. ALBERT1.59
WK TREVISO .Dames/Junioren(B) 2008h.kufpernagel/a.jouffroy52+1.01
WK TREVISO .Elite (B) 2008L. BOOM2.01
WK HOOGERHEIDE .Junioren (B)2009T. EISING1.22
WK HOOGERHEIDE .Beloften (B)2009P. WALSLEBEN 2.01
WK HOOGERHEIDE .Dames (NL)2009M. VOS1.11
WK HOOGERHEIDE .Elite (B)2009N. ALBERT1.58
WK TABOR Junioren (B)2010T. PAPRSTKA37(+1.19=1DVD)
WK TABOR Beloften(-23) (B)2010P. SZCZEPANIAK1.19(+37=1DVD)
WK TABOR Dames (B)2010M. VOS1.15
WK TABOR .Elite (B)2010Z. STYBAR2.06
WK-ST.WENDEL(D) (-23) (B)2011L.VD. HAAR1.29
WK ST.WENDEL(D) (Elite) (B)2011Z. STYBAR2.07
WK ST.WENDEL(D) Dames(NL)Jun(B)2011M. VOS/C. VENTURINI1.03+32=tot.1.35)
WK KOKSIJDE junioren (B)2012M.VD.POEL1.27
WK KOKSIJDE Beloften(-23) (B)2012L.VD. HAAR2.06
WK KOKSIJDE dames (B)2012M. VOS1.47
WK KOKSIJDE Elite (B)2012N. ALBERT2.06(of 2 DVDs 4.15)
WK LOUISVILLE junioren (B)2013M. VD.POEL1.24
WK LOUISVILLE dames (B)2013M. VOS1.25
WK LOUISVILLE Beloften(-23) (B)2013M. TEUNISSEN1.23
WK LOUISVILLE Elite (B)2013S. NIJS1.58
WK HOOGERHEIDE Elite (B)2014Z. STYBAR2.08
WK HOOGERHEIDE Beloften(-23) (B)2014W.V.AERT1.10(divers WK+38)
WK HOOGERHEIDE dames (B)2014M. VOS1.48
WK HOOGERHEIDE Junioren (B)2014RT. AERTS1.20
WK TABOR Junioren (B)*2015S. ANDREASSEN1.10
WK TABOR Beloften(-23) (B)*2015M. VANTHOURENTHOUT1.42(+25elite)
WK TABOR Dames (B)*2015P. FERRAND-PREVOT1.30(+19jun)
WK TABOR .Elite (B)*2015M.VD.POEL2.08
WK 30-1 ZOLDER .junioren (B)*2016J. DEKKER1.19
WK 30-1 ZOLDER .dames (B)*2016T. DE JONG2.04
WK 31-1 ZOLDER .beloften (B)*2016E. ISERBYT2.08
WK 31-1 ZOLDER .elite (B)*2016W.V.AERT2.08
WK 28-1 BIELES Junioren (B)*2017T.PIDCOCK1.02(+ bel.1 Dvd=2.09)
WK 28-1 BIELES .beloften (B)*2017J.NIEUWENHUIS1.07(+ jun.1 Dvd=2.09)
WK 28-1 BIELES .dames beloften (B)*2017A.WORST1.00(+dam.1Dvd=2.09)
WK 28-1 BIELES Dames (B)*2017S.CANT1.09(+damb.1Dvd=2.09)
WK 28-1 BIELES Junioren (B)*2017W.V.AERT2.09
BK PLOEGSTERT (div.cat + NK) (B-NL)*1988R. LIBOTON(thielemans/Stamsn.totaal 2.02
BK BIOUL (div.cat + NK amat.) (B-NL)*1989R. LIBOTON(R.de Bie/F.Groenend.2.07
BK ASPER (NK-alles +DM) (B-NL-D)*1991D. DE BIE(a.vd.poel/g.bickel)totaal 1.52
BK ASPER amateurs + div.cat. (B)*1991R. THIELEMANS1.14
BK DIKSMUIDE . (B)*1992D. DE BIE1.11
BK DIKSMUIDE amateurs + div.cat.(B)*1992R. THIELEMANS1.15
BK HOUTHALEN (+ NK + FK) (B-NL-F)**1993P. HERIJGERS(h.baars/d.arnould1.13(+12+16)
BK HOUTHALEN .amateurs (B)*1993G. DE VLAEMINCK1.01
BK HEIST OP DEN BERG.pro&ama (B)*1995M. JANSSENS1.31
BK OVERIJSE (kort jun. +23) (B)1996E. VERVECKEN(berden/b.wellens)1.27
BK HOOGSTRATEN +Beloften (B)1997P. HERIJGERS(B.Wellens)1.26(+9)
BK Geraardsbergen (+NK) (B)*1998M.JANSSENS (R.Groenendaal)1.09(+6)
BK Geraardsbergen .Beloften (B)*1998B. WELLENS56
BK MOL .alle Cat. (B)*2001M. DECLERCQ1.41
BK KOKSIJDE .alle Cat. (B)*2002M. DECLERCQ2.08
BK WIELSBEKE alle cat. (B)*2003S.NIJS(beloften: W.vd.Linden)1.50
BK LILLE .alle cat. (B)*2004B. WELLENS(beloft:W.vd.Linden)1.50
BK WACHTEBEKE alle cat. (B)2005S.NIJS(beloften: J.Soetens)2.04
BK TERVUREN .elite (B)*2006S.NIJS1.31
BK TERVUREN .Beloften/ overige (B)*2006N.ALBERT30+19
BK HAMME-ZOGGE (B)2007B. WELLENS/N.Albert2.23
BK HOFSTADE .elite (+NK) (B)*2008S.NIJS (L.Boom)1.36(+8)
BK HOFSTADE .Beloften + overige (B)*2008T. MEEUSEN30+18
BK RUDDERVOORDE (B)2009S. NIJS+(beloften + dames)1.41(+15)
BK OOSTMALLE (+NK) (B)2010S. NIJS1.41(+10)(+37extra)
BK ANTWERPEN (+NK) (B)2011N. ALBERT(L.Boom/M.Vos)1.33(+13)
BK ANTWERPEN diverse cate. (B)2011Y. ADAMS/S. KANT40(totaal 1.30)
BK HOOGLEDE-GITS 8-1 (+NK) (B)2012S.NIJS(L.Boom/M.Vos)1.40(+7)
BK HOOGLEDE-Div.Cat.+Otegem(9/1)(B)2012W. BOSMANS(K.Pauwels)1.04(+32)
BK MOL (+NK) (B)2013K.VANTORNOUT(L.vd.Haar)1.50(+4)
BK MOL Div.Cat.+Otegem(14-1) (B)2013L. SWEECK/K.v.Tornout1.04
BK WAREGEM 12-1 (+NK) (B/nl)2014S. NIJS/L.vd.Haar2.00(+9)
FK PONTCHATEAU 11-1 (FR)2015C. LHOTELLERIE(p.ferrandprevot)1.22(+8)
BK ERPE MERE 11-1 (B)2015K.VANTORNOUT2.06
BK ErpeMere Dam/Belofte/NK (B-NL)2015M.VD.POEL/L.SWEECK/S.CANT6+1.16
BK LILLE 10-1 (+NK) (B/nl)*2016W.V.AERT/M.VD.POEL2.00(+7)
BK LILLE 10-1 (+ otegem 11/1) (B)*2016S.CANT (m.vd.poel)1.18(+5)
BK OOSTENDE 8-1 (B)*2017W.V.AERT/S.CANT2.08
NK ST.MICHIELSGESTEL (NL)*2017M.VD.POEL1.07
ASPER 3-1-1988 (SuperPrestige) (B)*1988R. LIBOTON1.28(+21divers cross)
Brinta Beach classic (Atb) (NL)1995W. De VOS23(+1.26=1 DVD)
4/11 PILSEN/Asper-GAVERE (B)1995W. De VOS1.26+23=1 DVD)
95/96 -15 crossen o.a. NK. Overijse etc(B)1996l.bramati/a.vd.poel/r.groenendaal1.25
V199697-1/PILSEN (sup.) + Prato(WB)(B)1996M. DE CLERCQ/r.groenendaal1.17(+2)
V199697-2/GAVERE + divers cros (NL/B)1996R.GROENENDAAL (+ a.vd.poel)1.21(+36)
V199697/3 Overijse15/12 -Harnes (NL/B)1997divers o.a. ook wk junioren(22min)1.38
SEIZOEN 1997/1998(2x)
seizoensoverzicht 1997/1998 (B-NL)1997r.groenendaal/a.vd.poel/s.nijs etc.1.29
ASPER-GAVERE 16-11 (Sup.Prest)(B)1997R.GROENENDAAL1.16(+solbiateDVD1.57)
SOLBIATE OLONA 6/12 (WB)(nl)1997D. PONTONI41(+asper 1 DVD 1.57)
SEIZOEN 1999/2000(3x)
BAAL 1-1 (1ste)gp.sven Nijs (B) 2000S. NIJS(+portret sven Nijs)1.25(+30)
ZEDDAM 2-1(WB) (B)2000M. DE CLERCQ1.17
seizoensoverzicht 1999/2000 (B)2000s.nijs/r.groenendaal/a.vd.poel etc.51(+1.12=1dvd))
SEIZOEN 2000-2001(3x)
WB TABOR 5-11-2000 (+bergamo) (B)2000B. WELLENS1.18(+4)
WB LEUDELANGE 3-12-2000 (B)2000R. GROENENDAAL1.27
WB ZOLDER 17-12-2000 (B)2000S. NIJS1.15
SEIZOEN 2001-2002(5x)
RUDDERVOORDE 20-10 (Sp) (B)*2001B. WELLENS1.20
KOKSIJDE 24-11-2001 (+hard+gieten)(B)2001S. NIJS1.17(+9)
IGORRE 2-12(WB) (B)2001S. NIJS1.03
KALMTHOUT 9-12 (GVA) (B)2001B. WELLENS1.01(+ 59Wort.=1 Dvd)
WORTEGEM 16-12 (WB) (B)2001M. DE CLERCQ59(+1.01 Kalm.=1Dvd)
OVERIJSE 23-12 (B)2001T. VANNOPPEN58(+ Baal 1.01=1 Dvd)
BAAL 1-1 (B)2002M. DE CLERCQ1.01(+58 Ov.=1 Dvd)
HEERLEN 27-1(WB) (NL)2002R. GROENENDAAL1.05
SEIZOEN 2002-2003 (8 x )
KOPPENBERG 1-11 (+St.Mich)(B)2002R. GROENENDAAL1.47(+4)
KOKSIJDE 30-11 (Frankfurt-WB) (B)2002B. BERDEN (B.Wellens)1.30(+9)
OVERIJSE 25-12 (B)2002B. WELLENS1.22
WB KALMTHOUT 22-12 (+jun)(B)+Zeddam2002R.GROENENDAAL (2x)1.19(+7.)
LOENHOUT 27-12 (GVA) (B)2002S. NIJS1.45
BAAL 1-1 (GVA) (B)2003S. NIJS1.25
HOOGERHEIDE 16-2 (WB) (B)2003S. NIJS1.37
WB WETZIKON-19-1 (B)(WB Lievin + NK)2003B. WELLENS(s.nijs/r.groenendaal)1.17(+8+9)
ZOLDER ZOMERCROSS 10-8 (B)2003B. WELLENS1.26
SEIZOEN 2003-2004 (12 x)
RUDDERVOORDE 19-10 (Sup.Pr) (B)2003B. WELLENS1.30
KOPPENBERG 1-11+Tur.Michiels(GVA)(B)2003B. WELLENS(+S.Nijs-2x)1.33(+13+5)
VOSSEM 9-11(St.Wendel(WB) (B) 2003B.WELLENS (+S.Nijs)1.21(+9)
ASPER-GAVERE 23-11 (Sup.Pr)(B)2003B. WELLENS1.31
KALMTHOUT 14-12 (GVA) (B)2003B. WELLENS 1.03
OVERIJSE 21-12 (B)2003B. WELLENS57
DIEGEM 25-12 (Sup.Pr) (B)2003B. WELLENS1.17
KOKSIJDE 27-12(WB)+Giet.+Wetzik(B)2003B.BERDEN(+B.Wellens + S.Nijs)1.19(+6+4)
LOENHOUT 30-12 (GVA)(B)2003B. WELLENS1.27
BAAL 1-1 (GVA)(B)2004S. NIJS1.31
HOOGSTRATEN 25-1(+Nom)(Sup.Pr)(B)2004E.VERVECKEN(b.wellens)1.30(+12)
PIJNACKER 15-2 (WB) (NL)2004R. GROENENDAAL1.04
VORSELAAR 21-2 (Sup.Pr)(B)2004S. NIJS1.31
SEIZOEN 2004-2005( 17 x en BK)
WORTEGEM-PETEGEM 10-10 (WB)(B)2004Z. MLYNAR1.04
RUDDERVOORDE 17-10 (Sup.Pr) (B)2004S. NIJS 1.30
HAMME-ZOGGE 24-10 (Sup.Pr)(B)2004S. VANTHOURENTHOUT1.32
KOPPENBERG 1-11 (GVA)(B)2004S. NIJS1.26
VOSSEM 7-11-elitecross (B) 2004J. GADRET1.16(+24ek=1 DVD)
VOSSEM 7-11 -EK-Dan-Jun.Belofte(B) 2004L.Boom/kupfern./j.talamarca24(+1.16 =1 DVD)
NIEL 11-11 (GVA)(B)2004R. GROENENDAAL1.30
ASPER-GAVERE 21-11 (Sup.Pr)(B)2004S. NIJS(T.v.Noppen-St.Michiel)1.28(+6)
KOKSIJDE 27-11 (B)2004E. VERVECKEN1.32
KALMTHOUT 12-12(+Pijnac/Wetzik.(B)2004S. NIJS(2x s.nijs)1.22(+6+3)
OVERIJSE 19-12(+gieten28/11) (B)2004S. NIJS(s.nijs)1.21(+5)
DIEGEM 26-12 (Sup.Pr)(B)2004S. NIJS1.27
HOFSTADE 28-12 (WB) (B)2004S. NIJS1.31
LOENHOUT 29-12 (GVA)(B)2004S. NIJS1.32
BAAL 1-1 (GVA)(B)2005S. NIJS1.35
HOOGERHEIDE 23-1(+Nommay)(WB)(B)2005S. NIJS(s.nijs)1.05(+21)
HOOGSTRATEN 6-2 +Nommay(Sup.Pr)(B)2005E. VERVECKEN1.25
VORSELAAR 19-2 (Sup.Pr)(B)2005S. NIJS(+oostmalle 20/2Nijs)1.30(+19)
SEIZOEN 2005-2006 (22 x)
NEERPELT 9-10 (B)2005B. WELLENS1.27
RUDDERVOORDE 16/10 (Sup.Pr) (B) 2005B. WELLENS1.22
KALMTHOUT 23-10 (WB-1) (B)2005S. NIJS1.53
TABOR 29-10 (WB-2) (B)2005S. NIJS1.13
ST. MICHIELSGESTEL 30-10(Sup.Pr)(B)2005B. WELLENS1.25
KOPPENBERG 1-11 Oudenaerde (B)2005S. NIJS1.34
HAMME-ZOGGE 6-11 (Sup.Pr) (B)2005S. NIJS1.28
NIEL 11-11 (GVA) (B)2005S. NIJS1.31
PIJNACKER 13-11 (WB-3) (B)2005S. NIJS1.18
HASSELT 19-11 (B)2005S. NIJS1.30
ASPER-GAVERE 20-11 (Sup.Pr) (B)2005S. NIJS1.25
KOKSIJDE 26-11 duinencross (B)2005S. NIJS1.24
GIETEN 27-11 (Sup.Pr) (B)2005R.GROENENDAAL1.24
MILAAN 8-12 (WB) (B)2005S. NIJS1.18(+1.12 igorre)
IGORRE 11-12 (WB) (B)2005B. WELLENS1.12(+1.18 milaan)
OVERIJSE 18-12(+jun+dames) (B)2005L.BOOM(trap B.wellens)1.33
DIEGEM 24-12 (Sup.Pr) (B)2005G. DE KNEGT1.19
HOFSTADE 26-12 (WB) (B)2005S. NIJS1.33
LOENHOUT 28-12 (GVA) (B)2005S. NIJS1.26
HOOGLEDE-GITS(WB)31-12(+J-D-23) (B)2005S. NIJS1.38
BAAL -1-1 (+jun) (B)2006L. BOOM1.33
VORSELAAR 18-2(Sup.Pr) +NK++ (B)2006S. NIJS(+nk+hoogerh.+lievin)1.23(+13=18+12)
OOSTMALLE 19-2 +(4/2Lille) (GVA) (B)2006G.DE KNEGT1.10(+18)
SEIZOEN 2006-2007 (21 x en BK)
NEERPELT 8-10 + Aigle (B)2006N. ALBERT(s.Nijs)1.35(=3)
RUDDERVOORDE 15-10 (Sup.Pr.) (B)2006S. NIJS1.28
KALMTHOUT 22-10 (WB) (B)2006S. NIJS1.29
TABOR 28-10 (WB)(+ st.michielsges)(B)2006R. SIMUNEK(s.nijs)1.20(+4)
KOPPENBERG, Oudenaarde 1-11 (B) 2006S. NIJS (+kort dames/jun)1.31
TREVISO 4-11 (WB) (B)2006F. MOUREY1.23
VOSSEM 5-11 --- (B)2006S. NIJS1.14
NIEL 11-11 (GVA) + Pijnacker(WB) (B)2006B. WELLENS(s.nijs)1.36(+4)
HASSELT 18-11 (GVA) (B)2006G. DE KNEGT1.27
ASPER-GAVERE 19-11 (Sup.Pr) (B)2006S. NIJS1.25
KOKSIJDE 25-11 (WB) (+gieten) (B)2006S. NIJS 1.33(+5)
IGORRE (WB) 3-12 (B)2006S. NIJS1.19
MILAAN (WB) 8-12 (B)2006B. WELLENS 1.24(+34-ek=1 dvd)
HUYBERGEN-EK ,jun.belof.dames (B)2006v.bastiaans/n.albert/d.vd.brand34(+1.24 mil.=1dvd)
HAMME-ZOGGE 10-12 (Sup.Pr.) (B)2006S. NIJS1.26
OVERIJSE 17-12 (Sup.Pr.) (B)2006S. NIJS1.30
HOFSTADE (WB) 26-12 (B)2006E. VERVECKEN1.36
LOENHOUT 28-12 (GVA) (B)2006N. ALBERT1.34
DIEGEM 31-12 (Sup.Pr)+Croc.trop.(B)2006S. NIJS(C. Stevens)1.22(+9)
BAAL 1-1- (GVA) (B)2007S. NIJS1.30(+7=20=1 DVD)
NK Woerden/Hoogerheide 21-1(WB((nl/B)2007L. BOOM/S.NIJS7+20(+1.30=1 DVD)
HOOGSTRATEN 4-2 (Sup.Pr.)(+Lille)(B)2007S. NIJS1.24(+13)
VORSELAAR 17-2 (Sup.Pr) (B)2007S. NIJS1.29
seizoen 2007-2008 (22 x)
RUDDERVOORDE 14-10 (Sup.Pr) (B)2007S. NIJS1.31
KALMTHOUT-20-10 (WB) (B) 2007Z. STYBAR1.25
WB TABOR -27-10 2007S. NIJS1.21
KOPPENBERG 1-11 Oudenaarde(GVA)(B)2007S. NIJS1.29
HAMME-ZOGGE 4-11 (Sup.Pr) (B)2007S. NIJS1.41
NIEL 10-11 (GVA) (B)2007S. NIJS1.28
HASSELT 17-11 (gva) (B)2007S. NIJS1.29
GAVERE-ASPER 18-11 (Sup.Pr) (B)2007S. NIJS54(half uur/samenv)
KOKSIJDE 24-11 (WB) (B) 2007S. NIJS1.34
GIETEN 25-11 (Sup.Pr) (B)2007N. ALBERT1.31
WB IGORRE 2-12(+ pijnacker) ***2007S. NIJS(l.boom)1.15(+6)
VEGHEL-EERDE 9-12 (Sup.Pr) (B)2007S. NIJS1.37
ESSEN 15-12 (gva) (B)2007S. NIJS1.35
OVERIJSE 16-12(+gieten) 2007K. VANTORNOUT1.27(+2)
HOFSTADE 26-12 (WB) (+huyb+zeddam)2007S. NIJS1.32(+11min)
LOENHOUT(gva) 28-12 (B) 2007L. BOOM1.31
DIEGEM (Sup.pr.)avond (B)2007S. NIJS1.45
BAAL (gva) 1-1 (+diegem-sp) (B)2008S. NIJS1.28(+2)
LILLE (gva) 2-2 (B)2008S. NIJS1.29
VORSELAAR 16-2 (Sup.Pr) (B)2008N. ALBERT1.38
OOSTMALLE 17-12 (gva) (B)2008N. ALBERT1.26
WB-HOOGERHEIDE+Lievin+NK 2008L. BOOM1.35(+8+17)
seizoen 2008/2009 (26 x)
NEERPELT 21-9 (B)2008S. NIJS1.28
RUDDERVOORDE 12-10 sup.pr.(B)2008S. NIJS1.43
WB KALMTHOUT 19/10 (B)2008S. NIJS1.45
KOPPENBERG.oud. 1/11 GVA (B)2008S.NIJS1.33
VEGHEL-EERDE 2/11 sup.pr.(B)2008N. ALBERT1.38
WB PIJNACKER 9/11 (B) 2008L. BOOM1.27
NIEL 11/11 GVA)B)2008L. BOOM1.34
GAVERE-ASPER 16/11 sup.pr.(B)2008S. NIJS1.43
HASSELT 22/11 GVA(B)2008B. WELLENS1.33
HAMME-ZOGGE 23/11 sup.pr.(B)2008S. NIJS1.41
WB KOKSIJDE 29/11 (B) 2008E. VERVECKEN1.44
GIETEN 30-11 sup.pr.(B)2008K. VANTORNOUT1.42
IGORRE 7-12(WB) (B)2008S. NIJS1.24
ESSEN 13-12 GVA(B)2008S. NIJS1.37
OVERIJSE 14-12 (B)2008K. PAUWELS1.34
NOMMAY 21-12(WB)(+antwerp) (B)2008L. BOOM1.35
ZOLDER 26-12 (WB) (B)2008T. AL1.43
DIEGEM 28-12 sup.pr.(B)2008Z. STYBAR1.51
LOENHOUT 30-12 GVA(B)2008Z. STYBAR1.34
BAAL 1-1 GVA(B)2009S. NIJS1.36
TERVUREN 4-1(+ st,michielsgestel(B)2009N. ALBERT1.33(+5)
ROUBAIX 18-1 (WB) (B)2009E. VERVECKEN(K.Compton)2.06
MILAAN 25-1 (WB) (B)2009S. NIJS (D.vd.Brand)1.57
HASSELT.Indoor (B)2009N. ALBERT1.37
LILLE 7-2 GVA(B)2009N. ALBERT1.41
HOOGSTRATEN 8-2 sup.pr.(B)2009S. NIJS1.43
VORSELAAR 15-2/heerlen(kort)sup.pr.(B)2009S. NIJS1.37(+3)
OOSTMALLE 22/2 GVA (B)2009S. NIJS1.39
seizoen 2009/2010 (33 x)
NEERPELT 20-9 (B)2009N. ALBERT1.31
TREVISO 4-10 (WB) (B)2009N. ALBERT1.36
NAMEN 10-10 (Gva) (B)2009N. ALBERT1.35
RUDDERVOORDE 11-10 sup.pr.(B)2009S. NIJS1.32
PILSEN 18-10 (WB) (B)2009N. ALBERT1.30
KOPPENBERG 25-10 Oud(GVA) (B)2009S. NIJS2.10
EK-Beloften Hoogstraten 1/11 (B)2009R. GAVENDA(+kort dames + jun.)1.02
HOOGSTRATEN 1-11 sup.pr(B)2009N. ALBERT1.30
NOMMAY 8-11 (WB) (B)2009N. ALBERT1.21
NIEL 11-11 (B)2009S. NIJS(M.Vos)1.34
ASPER-GAVERE 15-11 sup.pr(B)2009N. ALBERT1.47
HASSELT 21-11 (GVA) (B)2009Z. STYBAR1.38
HAMME-ZOGGE 22-11 sup.pr (B)2009Z. STYBAR1.49
KOKSIJDE 28-11 (WB) (B)2009Z. STYBAR1.42
GIETEN 29-11 sup.pr(B)2009S. NIJS1.37
MOL 5-12 wegrenners (B)2009M. WIJNANTS1.11
IGORRE 6-12 (WB) (B)2009Z. STYBAR1.22
ESSEN 12-12 (GVA) (B)2009N. ALBERT1.40
OVERIJSE 13-12 (B)2009N. ALBERT1.30
ANTWERPEN 18-12 (B)2009S. NIJS1.55
KALMTHOUT 20-12 (WB) (B)2009S. NIJS1.48
ZOLDER 26-12 (WB) (B)2009K. PAUWELS1.48
DIEGEM 27-12 sup.pr.(B) 2009N. ALBERT1.44
LOENHOUT 29/12 (GVA) (B)2009S. NIJS(+ kort middelk./bredene)1.44
BAAL 1-1 (GVA) (B)2010S. NIJS1.40
TERVUREN 3-1(+st.michielsges.)(B)2010Z. STYBAR1.35(+6)
ROUBAIX 17-1(WB)+surhuisterveen(B)2010Z. STYBAR(g.de knegt)1.30(+4)
HOOGERHEIDE 24-1 (WB) (B of NL)2010N. ALBERT1.24
LILLE 6-2 (GVA) (B)2010S. NIJS1.43
ZONHOVEN 7-2 sup.pr. (B)2010S. NIJS1.44
VORSELAAR 14-2 sup.pr. (B)2010Z. STYBAR1.32
OOSTMALLE 21-2 (GVA) (B)2010B. WELLENS1.38
V2010/EXT (vt4) (B)2010terugblik seizoen + wellens&wee51+36(totaal 1.45
V2010EXT/indoor Hasselt (B)2010Z. STYBAR/M. VOS18(totaal 1.45)
seizoen 2010/2011 (33 x)
NEERPELT 26-9(+stybar-hard/erpe(B)2010S. NIJS1.18(+14divers)
NAMEN 3-10 (GVA) (B)2010Z. STYBAR(+banana split-fun)1.38(+22)
RUDDERVOORDE 10-10 sup. Pr.(B)2010Z. STYBAR1.38
AIGLE 17-10 (WB) (B) 2010Z.STYBAR(+K.Compton)1.23(+10)
PILZEN 24-10 (WB) (B)2010Z.STYBAR(+S.v.Paassen)1.32(+23)
ZONHOVEN 31-10(+tabor) sup.Pr.(B)2010Z.STYBAR1.44
KOPPENBERG 1-11 (GVA) (B) 2010S. NIJS1.38
RONSE 7-11 --- (B)2010S. NIJS1.41
NIEL 11-11 (GVA) (B)2010S. NIJS1.38
DOTTENIJS 13-11(+woerden+EK)(B/nl-d)2010F.MOUREY(vd.brand/vd.haar)1.19(+5+10)
HAMME-ZOGGE 14-11 Sup.pr.(B)2010S. NIJS1.45
HASSELT 20-11 (GVA) (B)2010K. PAUWELS1.34
ASPER-GAVERE 21-11 Sup.pr.(B)2010S. NIJS1.46
KOKSIJDE 27-11 (WB) (B)2010N. ALBERT1.48
GIETEN 28-11 Sup.Pr. (B)2010T. MEEUSEN1.50
IGORRE 5-12 (WB) (B)(+4/12 mol)2010N. ALBERT1.18(+t.boonen-6-)
ESSEN 11-12 (GVA) (B)2010S. NIJS1.41
OVERIJSE 12-12 (B)2010S. NIJS1.36
ANTWERPEN 18-12scheldecross(B)2010R. SIMUNEK1.33
KALMTHOUT 19-12 (WB) (B)2010T. MEEUSEN1.40
ZOLDER 26-12 (WB) (B)2010L. BOOM1.50
DIEGEM 27-12 Sup.Pr (B)2010N. ALBERT1.39
LOENHOUT 29-12 (GVA) (B)2010N. ALBERT1.34(+2bredene)
BAAL 1-1 (GVA) (B)2011S. NIJS1.29
TERVUREN 2-1 (B)2011N. ALBERT1.32
OTEGEM 10-1 + de Laatste show(B)2011k.pauwels/alle toppers2+48(totaal 1.30)
PONTCHATEAU 16-1 (WB) (B)2011K. PAUWELS(M.VOS)1.26(+10)
HOOGERHEIDE 23-1 (WB) (B)2011N. ALBERT1.43
LILLE 5-2 (+Maldegem 2-2) GVA(B)2011K. PAUWELS1.33(+5)
HOOGSTRATEN 6-2 Sup.Pr. v(B)2011S. NIJS1.40
MIDDELKERKE 12-2 Sup.Pr. (B)2011K. VANTORNOUT1.29
Superprestige (B)2011jaaroverzicht/prijsuitreiking40+1.12=tot.1.52)
VALKENBURG.Cauberg 19-2 (B)2011B. WELLENS1.26
OOSTMALLE 20-2 +Hass-ind(GVA)(B)2011N. ALBERT(Z.Stybar)1.31(+36)
seizoen 2011/2012
NEERPELT 24-9 (B)2011S. NIJS1.24
LAS VEGAS 15-9(reportage usa)(B)2011L.VD.HAAR (b.wellens)43(+26laarne=1 Dvd)
LAARNE 8/10 (B)2011S. NIJS26(+43vegas)
KALMTHOUT 2-10 gp.bosduin (B)2011N. ALBERT1.49
RUDDERVOORDE 9-10 Sup.Pr. (B)2011N. ALBERT1.49
PILZEN 16-10 (WB) (B)2011S. NIJS/C.Compton1.22+10
TABOR 23-10 (WB) (B)2011K. PAUWELS/K.Nash1.21+23
ZONHOVEN 30-10 Sup.Pr. (B)2011N. ALBERT1.44
KOPPENBERG 1-11 (Gva) (B)2011K. PAUWELS1.41
RONSE 6-11 (Gva) (B)2011K. PAUWELS1.50
NIEL 11-11 fideacross (B) 2011S. NIJS1.35
HAMME-ZOGGE 13-11 Sup.Pr. (B)2011Z.STYBAR1.52
HASSELT 19-11 (Gva) (B)2011K. PAUWELS1.35
ASPER-GAVERE 20-11 Sup.Pr. (B)2011K. PAUWELS1.36
KOKSIJDE 26-11 (WB) (B)2011S. NIJS1.45
GIETEN 27-11 Sup.Pr.(B)2011S. NIJS1.49
IGORRE 4-12 (WB) (B)2011K. PAUWELS+superfans Nijs 1.25)+24)
ANTWERPEN 10-12 (B)2011S. NIJS1.44
OVERIJSE 11-12 (B)2011S. NIJS1.35
ESSEN 17-12 (Gva) (B)2011B. WELLENS1.38
NAMEN 18-12 (WB) (B)2011S. NIJS2.02
DIEGEM 23-12 (avond) Sup.Pr.(B)2011N. ALBERT1.52
HEUSDEN-ZOLDER 26-12 (WB) (B)2011K. PAUWELS1.51
LOENHOUT 28-12+Bred.29/12(Gva)(B)2011N. ALBERT(+J.Denuwelaere)1.38(+29)
LEUVEN 30-12 fideacross (B)2011S. NIJS1.47
BAAL 1-1 (GVA) (B)2012S. NIJS1.34
LIEVIN 15-1 (WB)(B)2012Z.STYBAR(M.Vos)1.30(+20)
HOOGERHEIDE 22-1 (WB)(B)2012K. PAUWELS1.58
HOOGERHEIDE 22-1 (WB)(NL)2012M.VOS37
LILLE 4-2 (GVA) (B)2012T. MEEUSEN1.44
HOOGSTRATEN 5-2 Sup.Pr. (B)2012T. MEEUSEN1.42
MIDDELKERKE 11-2 Sup.Pr. (B)2012Z. STYBAR1.36
Superprestige (B)2012jaaroverzicht/Prijsuitreiking47+1.15=tot.2.02)
VALKENBURG 18-2 +hasselt(B)2012S. NIJS(N.Albert)1.29(+20)
OOSTMALLE. 19-2 (GVA) (B)2012N. ALBERT2.08
Seizoen 2012/2013
NEERPELT 29-9 (+erpe mere) (B)2012S. NIJS (N.Albert)1.25(+4)
KALMTHOUT 30-9 (B)2012S. NIJS 1.40
RUDDERVOORDE 7-10 (Sup.Pr). (B)2012S. NIJS1.44
RONSE 15-10 (Bpost) (B)2012N. ALBERT1.39
TABOR 21-10 (WB) (B)2012K.PAUWELS/S.v.Paassen1.30+25=1.55
PILZEN 28-10 (WB) (B)2012N. ALBERT/K.Compton1.20+24=1.44
KOPPENBERG 1-11 (Bpost) (B)2012S. NIJS1.34
ZONHOVEN 4-11 (Sup.Pr.) (B)2012S. NIJS1.44
NIEL 10-11 (B)2012N. ALBERT1.30
HAMME-ZOGGE 11-11 (Sup.Pr.) (B)2012S. NIJS1.45
HASSELT 17-11 (Bpost) (B)2012S. NIJS1.33
GAVERE-ASPER 18-11(Sup.Pr.) (B)2012S. NIJS1.49
KOKSIJDE 24-11 (WB) (B)2012S. NIJS1.45
GIETEN 25-11 (Su.Pr.) (B)2012K. VANTORNOUT1.43
MOL 1-12 (boonen&friends) (B)2012Z. STYBAR19(+Roubaix 1.44)
ROUBAIX 2-12 (WB) (B)2012S. NIJS/K.Compton1.44(+19-mol)
ANTWERPEN 8-12 (B)2012K. PAUWELS1.36
OVERIJSE 9-12 (B)2012S. NIJS1.38
LEUVEN 16-12 (B)2012N. ALBERT1.42
ESSEN 22-12(Bpost)(+st.niklaas)(B)2012J. DENUWELAERE(S.Nijs)1.32(+2)
NAMEN 23-12 (WB) (B)2012K. PAUWELS1.55
HEUSDEN-ZOLDER 26-12 (WB) (B)2012S. NIJS1.48
LOENHOUT28-12(Bpost)(bredene)(B)2012N. ALBERT(S.Nijs)1.39(+2)
DIEGEM 30-12 (Sup.Pr.)(B)2012N. ALBERT1.47
BAAL 1-1 (Bpost) (B)2013K. PAUWELS1.43
ROME 6-1 (WB) (B)2013K.PAUWELS/M.Vos20+1.18=1.38
HOOGERHEIDE 20-1 (WB) (B)2013M. BINA (M.Vos)1.54
LILLE 9-2 (Bpost) +6/2 Maldegem (B)2013N. ALBERT(b.wellens)1.36(+2)
HOOGSTRATEN 10-2 Sup.Pr. (B)2013S. NIJS1.48
MIDDELKERKE 16-2 Sup.Pr. (B)2013K. VANTORNOUT1.44
Superprestige (B)2013jaaroverzicht/Prijsuitreiking35+1.07=1.42
HEERLEN 17-2 (NL)2013N. ALBERT (s.v.Paassen)1.37+1.07
OOSTMALLE 24-2(GVA)+Waregem(B)2013N. ALBERT(S.Nijs)1.40(+15)
Seizoen 2013/2014
NEERPELT 28-9 (B)2013N. ALBERT1.28
LAARNE 6-10 gp.a.v.damme (B)2013T. MEEUSEN1.34
RONSE 13-10 (Bpost) (B)2013S. NIJS (+ Nijs in Las Vegas)1.34(+28)
VALKENBURG 20-10 (WB) (B)2013L.VD.HAAR(m.vos)1.21(+47)
TABOR 26-10 (WB) (B)2013L.VD.HAAR1.39
RUDDERVOORDE 27-10 Sup.Pr.(B)2013K. VANTOURNOUT1.49
KOPPENBERG 1-11 (Bpost) (B)2013T. MEEUSEN1.39
ZONHOVEN 3-11 + EK Sup.Pr. (B)2013S. NIJS(M.Vanthourenthout)1.50(+1)
HAMME-ZOGGE 10-11 Sup.Pr.(B)2013N. ALBERT1.50
NIEL 11-11 (B)2013S. NIJS 1.37
HASSELT 16-11 (Bpost) (B)2013S. NIJS1.35
GAVERE-ASPER 17-11(Sup.Pr.) (B)2013S.NIJS1.51
KOKSIJDE 23-11 (WB) (B)2013N. ALBERT1.50
GIETEN 24-11 (Sup.Pr.) (B)2013N. ALBERT1.52
ANTWERPEN 7-12 (B)2013N. ALBERT1.45
OVERIJSE 8-12 (B)2013S. NIJS1.42
KALMTHOUT 15-12 (B)2013K. PAUWELS1.47
ESSEN 21-12 (Bpost) (B)2013K. PAUWELS1.42
NAMEN 22-12 (WB) (B)2013F.MOUREY1.54
ZOLDER 26-12 (WB) (B)2013L.VD.HAAR1.48
LOENHOUT 27-12 (Bpost) (B)2013S.NIJS1.42
DIEGEM 29-12 (Sup.Pr.) (B)2013S.NIJS1.48
BAAL 1-1 (Bpost) (B)2014S.NIJS1.45(+3)
ROME-5-1 (WB) (B)2014N.ALBERT(K.Compton)1.25(+42)
LEUVEN 19-1 (B)2014S.NIJS1.49
NOMMAY 26-1 (WB) (B)2014T.MEEUSEN(M.Vos)1.25(+42)
LILLE 8-2 (Bpost) (B)2014S.NIJS1.38
HOOGSTRATEN 9-2 (Sup.Pr.) (B) 2014S.NIJS1.49
MIDDELKERKE 15-2 (Sup.Pr) (B)2014T.MEEUSEN1.46
Superprestige (B)2014seizoensoverzicht/slotshow34+57=1.32
OOSTMALLE 23-2 (Bpost) +Waregem(B)2014N.ALBERT(S.Nijs)1.25+12
Seizoen 2014/2015
NEERPELT 27-9 (erpe-mere) (B)*2014S. NIJS (K.Vantornout)1.45(+1)
GIETEN 05-10 (Sup.Pr.) (B)*2014M. VD.POEL2.00
RONSE 12-10 (Bpost) (B)*2014S. NIJS 1.37
VALKENBURG 19-10 (WB) (B)*2014L.VD.HAAR (c.compton)1.24(+37)
KOPPENBERG 1-11 (Bpost) (B)*2014W.V.AERT1.38(+6)
ZONHOVEN 2-11 Sup.Pr. (B)*2014K. PAUWELS2.04
RUDDERVOORDE 9-11 Sup.Pr.(B)*2014T. MEEUSEN2.07
NIEL 11-11 (B)*2014S. NIJS 1.32
GAVERE-ASPER 16-11(Sup.Pr.) (B)*2014K.VANTORNOUT1.51
KOKSIJDE 22-11 (WB) (B)*2014W.V.AERT1.47
SPA-FRANCORCHAMPS 23-11Sup.Pr.(B)*2014K. PAUWELS2.01
MILTON KEYNES 29-11 (WB) (B)*2014K. PAUWELS1.26
HAMME 30-11 (Bpost) (B)* 2014W.V.AERT1.45
HASSELT 6-12 (Bpost) (B)*2014K. PAUWELS1.39
OVERIJSE 7-12 (B)*2014T. MEEUSEN1.34
ANTWERPEN 13-12 (B)*2014M. VD.POEL1.34
MOL 14-12 (B)*2014W.V.AERT1.53
ESSEN 20-12 (Bpost) (B)*2014W.V.AERT1.33
NAMEN 21-12 (WB) (B)*2014K. PAUWELS2.06
ZOLDER 26-12 (WB) (B)*2014L.VD.HAAR1.50
DIEGEM 28-12 (Sup.Pr.) (B)* 2014M. VD.POEL2.07
LOENHOUT 30-12 (Bpost) (B)*2014W.V.AERT1.34
BAAL 1-1 (Bpost) (B)*2015S.NIJS1.44
LEUVEN 4-1 (B)*2015M.VD.POEL1.46
HOOGERHEIDE 25-1 (WB) (B)*2015M.VD.POEL2.08
LILLE 7-2 (Bpost) (B)*2015M.VD.POEL1.31
HOOGSTRATEN 8-2 (Sup.Pr.) (B)*2015M.VD.POEL2.03
MIDDELKERKE 14-2 (Sup.Pr) (B)*2015K. PAUWELS2.00
Superprestige (B)*2015seizoensoverzicht/slotshow2.03
Seizoen 2015-2016
LAS VEGAS 16-9 men (WB (UK)*2015W.V.AERT1.30
LAS VEGAS 16-9 women (WB)(UK)*2015K.NASH1.12
NEERPELT 26-9 (B)*2015W.V.AERT1.26
ERPE-MERE 27-9 (B)*2015W.V.AERT1.32
GIETEN 04-10 (Sup.Pr.) (NL)*2015W.V.AERT2.06
RONSE 11-10 (Bpost) (B)*2015W.V.AERT(P.Havlikova)2.08
VALKENBURG 18-10 (WB) (NL)*2015L.VD.HAAR/ E.Lechner1.12/41
VALKENBURG 18-10 (WB) (B)*2015L.VD.HAAR1.38
KRUIBEKE 24-10 (B)*2015W.V.AERT1.37
ZONHOVEN 25-10 (Sup.Pr). (B)*2015W.V.AERT1.54
BOOM 31-10 Niels Albertcross (B)*2015L.VD.HAAR1.32
KOPPENBERG 1-11 (Bpost) (B)*2015W.V.AERT (J.Verschueren)2.07
EK HUYBERGEN 7-11 (NL)*2015L.VD.HAAR1.45
EK HUYBERGEN 7-11 (NL)*2015S.CANT1.13
EK HUYBERGEN 7-11 (B)*2015L.VD.HAAR1.34
RUDDERVOORDE 8-11 (Sup.Pr)(B)*2015K.PAUWELS (S.Cant)2.08
NIEL 11-11 (B)*2015K.PAUWELS (S.Cant)2.08
GAVERE-ASPER 15-11(Sup.Pr.) (B)*2015W.V.AERT (S.Cant)2.08
HASSELT 21-11 (B)*2015S.NIJS (S.Cant)2.08
KOKSIJDE 22-11 (WB) (B)*2015S.NIJS (S.Cant)2.08
HAMME 29-11 (Bpost) (B)* 2015W.V.AERT1.34
ESSEN 05-12 (Bpost) (B)*2015W.V.AERT (S.Cant)2.08
OVERIJSE 6-12 (B)*2015M.VD.POEL(J.Verschueren)2.08
MOL 12-12 (B)*2015W.V.AERT1.39
SPA-FRANCORCHAMPS 13-12 Sup.Pr(B)*2015W.V.AERT1.56
ANTWERPEN 19-12 (Bpost) (B)*2015W.V.AERT (S.Cant)2.08
NAMEN 20-12 (WB) (B)*2015M.VD.POEL1.35
NAMEN 20-12 (WB) (B)*2015N. HARRIS1.02
ZOLDER 26-12 dames (WB) (B)*2015S.CANT1.06
ZOLDER 26-12 (WB) (B)*2015M.VD.POEL1.29
DIEGEM 28-12 (Sup.Pr.) (B)* 2015M.VD.POEL1.53
LOENHOUT 29-12 (Bpost) (B)*2015T.MEEUSEN(S.Cant)2.08
BAAL 1-1 (Bpost) (B)*2016W.V.AERT2.08
LEUVEN 3-1 (B)*2016T. AERTS(S.de Boer)2.09
OTEGEM 11-1 (B)*2016M.VD.POEL1.27
ZONNEBEKE 16-1 (B)*2016M.VD.POEL1.41
LIGNIERES-EN-BERRY (WB) 17-1 (NL)*2016M.VD.POEL1.53
HOOGERHEIDE 24-1 (WB) (NL)*2016M.VD.POEL(S.de Boer)2.08
ST.NIKLAAS 6-2 (Bpost) (B)*2016L.SWEECK (T.de Jong)2.08
HOOGSTRATEN 7-2 (Sup.Pr.) (B)*2016M.VD.POEL (S.Cant)2.08
MIDDELKERKE 13-2 (Sup.Pr) (B)*2016M.VD.POEL (S.Cant)2.02
OOSTMALLE 20-2 (B)*2016K. PAUWELS1.46
seizoen 2016-2017
GERAARDSBERGEN 11-9 (B)*2016M.VANTHOURENHOUT1.16
LAS VEGAS 21-9 (WB (UK)*2016W.V.AERT/S.DE BOER2.45
IOWA 24-9 (WB (B)*2016W.V.AERT/K.COMPTON2.39
NEERPELT 1-10 (B)*2016L.SWEECK 1.33
GIETEN 02-10 (Sup.Pr.) (NL)*2016M.VD.POEL/S.CANT2.07
MEULEBEKE 8-10 (B)*2016M.VD.POEL1.48
RONSE 9-10 (DVV-trofee) (B)*2016W.V.AERT/T.DE JONG2.09
KRUIBEKE 15-10 (B)*2016M.VANTHOURENTHOUT1.46
ZONHOVEN 16-10 (Sup.Pr). (B)*2016M.VD.POEL1.40
BOOM Niels Albertcross 22-10 (B)*2016W.V.AERT1.32
VALKENBURG 23-10 (WB) (B)*2016M.VD.POEL/T.DE JONG2.09
VALKENBURG 18-10 (WB) (NL)*2016M.VD.POEL/T.DE JONG1.47
EK PONTCHATEAU 30-10 (B)*2016T.AARTS1.12(tot.2.08)
EK PONTCHATEAU 30-10 (B)*2016T.DE JONG56(tot.2.08)
KOPPENBERG 1-11 (Bpost) (B)*2016W.V.AERT/J.Verschueren2.09
S.NIKLAAS 5-11.waaslandcross (B)*2016T.MEEUSEN/S.CANT2.08
RUDDERVOORDE 6-11 (Sup.Pr)(B)*2016M.VD.POEL/S.DE BOER2.08
NIEL 11-11 (B)*2016T.AARTS/S.CANT1.51
GAVERE-ASPER 13-11(Sup.Pr.) (B)*2016M.VD.POEL/S.CANT2.08
HASSELT 19-11 (B)*2016L.SWEECK 1.33
KOKSIJDE 20-11 (WB) (B)*2016afgelast/Cancelled- wind
ZEVEN 26-11 elite (WB) (B)*2016M.VD.POEL1.47(+16dj)
ZEVEN 26-11 dames-beloften(WB) (B)*2016S.CANT/J.NIEUWENHUIS1.10(+15 m)
HAMME 27-11 (DVV-trofee) (B)* 2016M.VD.POEL/S.CANT2.09
SPA-FRANCORCHAMPS 3-12 Sup.Pr(B)*2016W.V.AERT/T.DE JONG2.08
MOL 04-12 (B)*2016M.VD.POEL1.23
ESSEN 10-12 (DVV-trofee) (B)*2016W.V.AERT (S.Cant)2.08
OVERIJSE 11-12 (B)*2016M.VD.POEL/S.DE BOER2.08
ANTWERPEN 17-12(DVV-trofee) (B)*2016M.VD.POEL/S.CANT2.09
NAMEN 18-12 elite (WB) (B)*2016M.VD.POEL1.46(+14dj)
NAMEN 18-12 dames-beloften (WB) (B)*2016K.NASH/J.NIEUWENHUIS1.23(+21m)
DIEGEM 23-12 (Sup.Pr.) (B)* 2016M.VD.POEL/M.VOS2.09
ZOLDER 26-12 (WB) (B)*2016W.V.AERT/M.VOS2.09
LOENHOUT 29-12 (DVV-trofee) (B)*2016W.V.AERT/S.CANT2.08
BREDENE 30-12 (B)*2016W.V.AERT1.40
BAAL 1-1 (DVV-trofee (B)*2017T.AERTS/M.Vos2.04
OTEGEM 09-1 (B)*2017M.VD.POEL1.37
FIUGGI 15-1 .Elite (WB) (B)*2017W.V.AERT1.44(+19db)
FIUGGI 15-1 dames/belofte (WB) (B)*2017M.VOS/E.ISERBYT1.22(+28m)
ZONNEBEKE 21-1 (B)*2017W.BOSMANS1.40
HOOGERHEIDE 22-1 (WB) (B)*2017L.VD.HAAR/M.VOS2.09
MALDEGEM 1-2 .bricocross (B)*2017M.VD.POEL1.52
LILLE 4-2 (DVV-trofee) (B)*2017M.VD.POEL/M.KAPTHEYNS2.08
HOOGSTRATEN 5-2 (Sup.Pr.) (B)*2017M.VD.POEL/S.DE BOER2.08
MIDDELKERKE 11-2 (Sup.Pr) (B)*2017M.VD.POEL/S.CANT2.08
HULST 12-2 .bricocross (NL)*2017M.VD.POEL1.20
HULST 12-2 .bricocross (B)*2017M.VD.POEL1.43
LEUVEN 18-2 (B)*2017M.VD.POEL/K.COMPTON2.08
OOSTMALLE 19-2 (B)*2017W.V.AERT1.37(+waregem tot1.50)
WAREGEM 22-2 (B)*2017W.V.AERT13(+oostmalle tot1.50)
Superprestige slotshow (B)*2017Middelkerke1.00 (+ 1.04=tot 2.04)
Extra time voor WK (B)*2017nijs,herijgers,wuyts1.04(+ 1.00=tot. 2.04)
MTB
OS ATLANTA (NL)1996B. BRENTJENS52
WK VAIL-COLORADO euros./bbc 1994H. DJERNIS 3 b.brentjens39
WK VAIL-COLORADO euros./bbc 1994A. SYDOR34
OS PEKING .heren (NL)2008J. ABSALON1.57
OS PEKING .dames (NL)2008S. SPITZ1.55
verzameldvd-divers 2007-2010 (B/NL)*2010nk 07,08,crotroph2010 Belg.cup102.05
WK Saalfelden (B)*2012N.SCHURTER/J.Dresser15+44=59+1.06=2.05
MTB-Divers. O.a. O.S.Belgacom (B)*2012Sven Nijs/J.Absalon/L.Hynek1.06(+59 wk=tot 2.05)

[TOP]