Nouvelles

Nouvelles

Voici les ajouts mensuels soient valides. Cette liste 1-12 2019.  

Toevoegingen 2020                              
GERAINT THOMAS.docu (UK)*2019Tour2019, The Road Will Decide58
PREMIER POULIDOR (FR/B)*2019portret Raymond Poulidor,Bij zijn dood1.00(+12)
MATHIEU VD.POEL,special (NL)*2019alle successen in dit topjaar(22 items)2.10
AVONDETAPPE (NL)*2019Hoogtepunten8.30(4 DVD's)
TOUR DOWN UNDER (Euro)*2020R.PORTE52(+1.13 C.Evans clas)
CADEL EVANS RACE (WT) (Euro)*2020D.DEVENIJS1.13(+52 TDU.)
VUELTA A SAN JUAN etap. 1 t/m 4 (Euro)*2020F.Gaviria(2x) R.EVENEPOEL1.42
VUELTA A SAN JUAN etap. 5 t/m 7 (Euro)*2020ME.Flores/Stybar/Gaviria2.09
RONDE VAN VALENCIA,5 etappes (Euro)*2020T.POGACAR2.08
RONDE VAN ALGARVE (Euro-NL)*2020R.EVENEPOEL2.05
U.A.E. TOUR, alle 5 etappes (Euro-NL)*2020A.YATES2.10
OMLOOP NIEUWSBLAD (B)*2020J.STUYVEN2.08
KUURNE-BRUSSEL-KUURNE (B)*2020K.ASGREEN2.09
GP SAMYN. Dour (NL)*2020H.HOFSTETTER2.08
RUTA DEL SOL, etappe 1 t/m 3 (Euro-NL)*2020J.FUGLSANG(2x)/J.Serrano2.01
RUTA DEL SOL, etappe 4 en 5 (Euro-NL)*2020J.Haig/D.Theuns1.41
PARIJS-NICE,deel 1/etap.1 t/m 2 (B)*2020M.SCHACHMANN/G.Nizzolo2.08
PARIJS-NICE,deel 2/etap.3 en 4 (B)*2020I.GarciaCortina/S.KraghAndersen2.08
PARIJS-NICE,deel 3/etap.5 en 6 (B)*2020N.Bonifazio/T.Benoot2.08
PARIJS-NICE,deel 4/etappe 7 (B)*2020N.QUINTANA1.57
STER VAN ZWOLLE (NL-euro)*2020D.DEKKER1.06(+1.03rucphen=2.09
Rucphen.Dorpenomloop (NL)*2020D.DEKKER1.03(+1.06zwolle=2.09)
DE RONDE 103 (B)*2020Beeldverslag RVV20191.17
DE STIG, film(+ Vivelevelo-Tour2019)(B)*2020Docu Stig Broeckx1.30(+37)
RONDE V.VLAANDEREN(B)*virtueel2020Lockdown/G.v.Avermaet1.53
DE KLEEDKAMER 5 en 6 /R. v.Gucht(B)2018Amstel Gold Race 2001/E.Dekker54(+49=totaal 1.43)
DE KLEEDKAMER 5 en 6 /R. v.Gucht(B)*2018Luik-Bastenaken-Luik 1989/E.v.Lancker49(+54=totaal 1.43)
WELCOME TO MY WORLD (B)*1999Pol De Baeremaeker/Kermiskoersen1.08(+4)
LANCE, docu (UK/NL)*2020Espn-docu3.19(2DVD)
ROAD TO PARIS (UK)*2001Lance Armstrong /US Postal team52(+bonus46=tot.1.38
DE RONDE 101 (B)*(UK)2018Beeldverslag RVV20171.16
AMSTEL GOLD RACE (NL)*retro20202019M.VD.POEL2.09
AMSTEL GOLD RACE (B)*retro20202017P.GILBERT1.59
RONDE V.VLAANDEREN (NL)*retro20202018N.TERPSTRA(retro in 2020)2.08
LUIK-BASTENAKEN-LUIK (B)*retro1999F. VANDENBROUCKE1.51
GENT-WEVELGEM (B)*retro2015L. PAOLINI1.51
LUIK-BASTENAKEN-LUIK (B)*retro1999F. VANDENBROUCKE1.51
Nieuwsblad/Hageland/Samyn (Euro)*2020A.v.Vleuten/L.Wiebes/C.Blaak2.08
AMSTEL GOLD RACE,special (NL)*2020Tijd voor toen(L1)Historie52(totaal 2.05)
AMSTEL GOLD RACE,special (NL)*2020NL-winnaars, divers historie27+46=totaal 2.05)
ARCTIC Race NORWAY,4 etap. (UK/Euro-NL)*2018A.CHERNETSKI1.56
GROTE SCHELDEPRIJS (B) *2004T. BOONEN(afs.museeuw)2.08(1.15+53 museeuw)
RONDE V.VLAANDEREN 75 Jaar(B)*1988geschiedenis t/m 1903-19871.58
90 ANNI SU DUE RUOTA, Historie (I)*1987Coppi/Bartali t/m Moser/Saronni4.43(3 DVD)
DE FIETS VAN PAVLOV1 (B)*2002M.Uytterhoeven,o.a Dirk de Wolf1.30(36nietwissen)
Niet Wissen met JanWauters (B)*over Merckx, Rik v.Looy, S.Ockers36(+1.30Pavlov)
DE FIETS VAN PAVLOV2 (B)*2002M.Uytterhoeven,o.a J.de Cauwer51(+Briek&Rik+52)
BRIEK(Schotte) & RIK(v.Steenbergen(B)*1999docu,aangevuld met B.Schotte52(+14+51Pavlov)
JOOP,eindelijk weer kampioen (NL)*2020docu, Max1.00(+ tour1980retro45)
TOUR, retro 1980 Joop (NL)2020deel2incl,Joop,eindelijk weer kamp2.24(+1.00)
TOUR-Retro-1-J.de Cauwer/J.Bakelants(B)*20201989Lemond/2000 Mt.Ventoux1.03(tot.2.08retro1)
TOUR-Retro-1-J.Museeuw/M.Wuyts (B)*20201995doodCasartelli/V.Nibali1.05(tot.2.08retro1)
TOUR-Retro-1-T.Boonen/E.Planckaert(B)*20201996Indurain-Riis/L.Dierickxsens1.03(+aanvul.2.08)
TOUR-Retro, aanvulling (NL-B)*20201996-17Pamplona/1999 Ludo1.05(+retro 2.08)
TOUR, Retro, Nederlandse succes (NL)*2020bergetappes. Winnen, Kuiper etc.2.38 (2 DVD)
TOUR, Retro, Nederlandse succes (NL)*2020Vlakke etappes, v.Poppel,Raas etc. 1.46+51=2.38 (2 DVD)
TOUR, Retro, Nederlandse succes (NL)*2020aanvulling uit eigen archief1.00 (51nos)
TOUR, Retro TOUR 1989 (NL)*2020G.LEMOND (+ Sporza-retro)2.36(+30)
cyclocross
WK LEMBEEK .junioren (B)*1986S.MARSHALL1.05
WK POPRAD(SVK) .Berloften (B)*1999B.WELLENS1.13(+6elite)
WK TABOR .Beloft. + Jun. (B)* 2001S.VANTHOURENTHOUT/M.BINA2.08
WK ZOLDER .dames/Beloften (B)*2002T.VERHAGEN/L.LEBOUCHER1.10+58=2.08
WK PONTCHATEAU.Beloft/Jun.(B)*2004K.PAUWELS/N.ALBERT1.04+40=1.44
WK.ST.WENDEL .dames + Beloft.(B)*2005H.KUPFERNAGEL/Z.STYBAR56+1.11=2.07
WK ZEDDAM .Beloften (B)*2006Z.STYBAR1.17
WK ZEDDAM .dames (B)*2006M. VOS52(+53junioren=tot.1.45)
WK ZEDDAM .junioren (B)*2006D.V.POPPEL53(+52dames=tot.1.45)
[HAUT]