Cyclinggames/Klassieker koning

GP.CORONA Klassiekerkoning 2020

Vanaf 8 augustus 2020 start mijn wielerspel GP.CORONA, Klassiekerkoning 2020. We starten met het voorspellen van het podium van Milaan-San remo en met een filmpje met 10 renners/Rensters. Herken je ze ?
klik hier voor het filmpje.

 

Mathieu vd.Poel als winnaar van Vlaanderen mooiste, ik heb genoten. Fantastisch !!. Jammer dat Parijs-Roubaix niet doorgaat, dat zou weer een duel opgeleverd hebben tussen Mathieu en Wout, tot volgend jaar dan weer. Geen grote verschuivingen in de stand, de meesten hadden vd.Poel en v.Aert. Helaas voor Ramon viel Alaphilippe, dit kost hem de dagprijs en ook de derde plaats in de eindstand. Steven gefeliciteerd met de eindzege, je sterke score bij Luik-Bastenaken-Luik brengt je de eindzege.
De dagzege is na loting wederom voor Bram.

1Bram, Langenboom19M.VD.POEL/W.V.AERT
Julian, Aalsmeer19
Hans, Maasbracht19
Job, Almelo19
Ramon, Rotterdam19
Steven, Baarlo19
Franco, Landgraaf19
8Jeroen, Bantega19

Winnaars dagklassement
1)Milaan-San Remo 1 Ramon 2)Il Lombardia 1 Rien 3)Criterium Dauphine 1 Hans 4)Quiz – Ramon 5)Tour de France- Steven 6)LBL – Bram 7) R.v.Vlaanderen – Bram.

EINDSTAND, na R.v.Vlaanderen. Helaas geen Amstel gold race en Parijs-Roubaix dit jaar.

1Steven, Baarlo17599192319101
2Julian, Aalsmeer1617979201997
3Hans, Maasbracht191416013151996
4Job, Almelo101771013191995
5Ramon, Rotterdam191001013191990
6Bram, Langenboom1670813231986
7Franco, Landgraaf17120813151984
8Rien, Ossendrecht1022481316982
9Sjaak, Huybergen1613769151076
10Jeroen, Bantega01477961962
11Alfred, Vancouver (CAN)101048818058
12Sander, Voorburg1050346028

De 10 coureurs van het filmpje waren ; 1) Sergei Ivanov 2) Gregor Braun 3)Sergio Higuita 4) Bram Tankink 5) Graeme Obree 6)Bernhard Kohl 7)Dirk de Wolf 8) Taylor Phinney 9) Bernard Hinault 10) Cecile Uttrup Ludwig

Klassiekerkoning/Champion

Eindstanden[TOP]

jaarwinnaar2e3e
2007Franco Porta,LandgraafWim,BrunssumJanno,Amsterdam
2008Frederic Bernard,Oudon(France)Vincent,Waregem(B)Janno,Amsterdam
2009Franco Porta,LandgraafRamon,Tuddern(D)Janno,Amsterdam
2010Ramon Meuwissen,Tuddern(D)Alle,VlissingenBram, Zundert
2011Pieter Vankan,HelmondJan,Etten-LeurChristian,Odense(DAN)
2012Richard Maessen, Maasbracht *Steven,BaarloNico, Heythuijsen
*Le Champion, wielerspel in kader WK Valkenburg
2013Marc Litjens,MaasbreeRichard, MaasbrachtBram, Eersel
2014Richard Maessen, MaasbrachtBram, EerselSteven, Baarlo
2015Ramon Meuwissen,Tuddern(D)Edwin,AlmeloBram, Eersel
2016Vincent Christiaens,Waregem(B)Richard, MaasbrachtTim,Bussum
2017niet gehouden
2018Bram Jansen,EerselJules,OudenboschSjaak,Huybergen

nog wat herinneringen aan wat prijswinnaars

prijswinnaars2009-8002009,Snowworld Landgraaf met de top 3 ,winnaar Franco

ramonalle-klein2010, prijsuitreiking Ophoven met winnaar Alle en Ramon

PieterVankan400winnaar2010,winnaar Pieter Vankan
RichardUSARichard Maessen,winnaar 2012 en 2014